piątek, 16 lutego 2018

Przyroda Warta Poznania - zaproszenie na festiwal

Drodzy Użytkownicy,

Dostałam ostatnio informację, którą warto się podzielić z większym gronem fotografów i przyrodników: w Poznaniu organizowany jest festiwal fotografii przyrodniczej Przyroda warta Poznania. Kiedy Agregator powstawał nawet nie marzyłam o tym, że będą organizowane takie imprezy na dużą skalę. Jeżeli macie Poznań po drodze pod koniec marca - dokładnie 23-25 marca - koniecznie zajrzyjcie.

Strona i FB imprezy: http://www.przyrodawartapoznania.pl/ oraz www.facebook.com/przyroda.warta.poznania/
Poniżej możecie znaleźć zaproszenie od organizatorów. 

Dzikie amazońskie zakątki, bezkresne akermańskie stepy, syberyjski trzaskający mróz…W rzeczy samej, wszystko to powoduje przyspieszone bicie serca. Jednak jest coś jeszcze, co powoduje, że krew w żyłach szybciej krąży, a serce łomocze jak oszalałe. To Festiwal Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania”, będący godnym następcą Poznańskich Dni Fotografii!
W zgiełku pędzącego życia, przystań na chwilę i daj się porwać do zaskakującego królestwa Przyrody, którego to podwoje otworzy przed Tobą Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody, wraz z zaproszonymi Gośćmi.
W dniach 23-25 marca 2018, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, poczujesz nie tylko antarktyczne zimno czy magię projektu Aeternum, ale i zajrzysz do ptasiego świata. Otulimy Cię ramionami fotokonceptualizmu oraz spenetrujemy dla Ciebie zakamarki fotoblogów przyrodniczych. A dzięki warsztatom, umożliwimy Ci bliższe poznanie Twoich Dzikich Sąsiadów, zarówno tych fruwających jak i stąpających po ziemi.
Nie wahaj się! Zawitaj do nas! Opowieści naszych Gości oraz fotografie przez nich wykonane sprawią, iż bez pamięci zanurzysz się w przyrodniczym tyglu i poczujesz prawdziwe tętno Natury!
Serdecznie zapraszamy!
Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody


18 komentarzy:

 1. Bodajże w styczniu wysłałem wiadomość na mmartomm@gmail.com Informowałem i prosiłem o przekazanie wiadomości o Przyrodzie Wartej Poznania. Widocznie mail trafił do worka ze spamami.
  Na Festiwalu Fotografii Przyrodniczej będę razem z Justyną Kierat, autorką przyrodniczego bloga. Moje wystąpienie zatytułowane będzie "Plamka mazurka Pod kreską".
  Poprosiłbym o jakiś kontakt. Jeśli w przyszłym roku blogerzy będą mieli swoje 5 minut to przekażę wiadomość.
  Pozdrawiam.
  Marek Pióro

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Raczej myślałem, że blogi przyrodnicze to margines wszystkich innych a tu całkiem spora i prężna społeczność. Bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze że istnieją te blogi przyrodnicze. Dużo ciekawych informacji można się dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo ciekawych informacji można się dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 5. W moim odczuciu za mało jest takich akcji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mieliśmy szanse być na festiwalu jako sponsor główny, bardzo popieramy takie inicjatywy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bycie sponsorem tego festiwalu było dla nas przyjemnością!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dobry pomysł. Wspieram!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe, warto poczytać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłem i pamiętam jakby to było wczoraj!

  OdpowiedzUsuń
 11. Całkiem neiźle napisane :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się w pełni z treścią tego wpisu ;)

  OdpowiedzUsuń

Blogi przyrodnicze