niedziela, 25 września 2011

Bannery

Przygotowałam kilka obrazków dla Was, zgodnie z zapowiedzią :) Można je pobrać albo bezpośrednio stąd - są tam zarówno wersje małe 230x70 pikseli, gotowe do wstawienia, jak i duże 800x244 do dopasowania do Waszych blogów, lub bannerki zamieszczone na blogu (po prawej) po prostu sobie zapisać. I najlepiej, wstawiając obrazek, zrobić z niego bezpośredni link do Agregatora ;)

9 komentarzy:

 1. Dobra robota.
  wraz z powiększaniem zawartości musisz koniecznie wprowadzić jakąś klasyfikację np: "O naturze" czy "Chwastowisko" to przede wszystkim makrofotografia bez publicystyki. "Plamka to publicystyka i to głównie ornitologiczna. "makrodrogi" to publicystyka ogólnoprzyrodnicza. itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka klasyfikacja to bardzo dobry pomysł i myślałam o tym wstępnie, konkretne myślenie odłożyłam na czas kiedy blogów będzie naprawdę dużo, w tej chwili jest ich 27 i IMHO nie ma co dzielić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że niezapominajki wiodą prym w popularności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też wybrałam niezapominajki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja dla odmiany, wybrałam banerek z żółtym kwiatuszkiem :-)
  A zip mi meldował o błędzie i nie dał się rozpakować.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie zip bez problemu się otwiera, ale daję linka do albumu na Picasie z większymi wersjami bannerków: https://picasaweb.google.com/110173343690822202078/AgregatorBlogowPrzyrodniczych

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety to nie link, trzeba skopiować adres. ;)

  OdpowiedzUsuń

Blogi przyrodnicze